1990.00 Euro € Ford Mondeo 2.0 TDCi kombi Veľký Krtíš

Dátum zverejnenia: '26.08.2016'
Dátum zmeny: '03.05.2017'
  • Umiestnenie: Veľký Krtíš, BBSK, Slovensko

Predám jazdené auto, 350 500 km,
6 rýchlostí, 85 kW, strieborná farba, strešný nosič, ťažné zariadenie, xenónové svetlá s ostrekovačmi, letné aj zimné gumy na diskoch, vyhrievané čelné aj zadné sklo, zrkadlá aj trysky ostrekovačov, vyhrievané predné sedadlá.

Pred poldruha rokom (333.000 km) boli kompletne repasované vstrek. čerpadlo a trysky, pred rokom bola menená spojka a dvojhmotový zotrvačník, komplet zadné brzdy, všetky štyri struny pruženia. Vpredu sú nové gumy Matador, k dispozícii je komplet sada zimných pneu Toyo SnowPro na plechových diskoch, jazdená dve zimy. Olej pravidelne menený, naposledy pred pol rokom vrátane všetkých filtrov. Auto ma ťažné zariadenie, montované minulý rok a sadu textilných kobercov aj gumové koberce vrátane vaničky do kufra. Rezerva je plnohodnotná, pridám aj dojazdové koleso. Auto je vybavené tzv. ťažkou handsfree sadou Nokia pre bluetooth spojenie s mobilom a telefonovanie za jazdy, vhodné na dlhé trasy aj do mesta. STK a EK platná do 10/2017. Auto predávam, pretože už nejazdím dlhé trasy. Od dovozu z Rakúska som jeho jediný majiteľ. Karoséria vyžaduje drobné opravy. VIN: WF0WXXGBBW4D28861

Kontaktovať predávajúceho Zdieľať inzerát

Dôležité informácie

  • Aby ste predišli scamu, stretnite sa osobne alebo plaťte Paypalom
  • Nikdy neplaťte pomocou Western Union, Moneygram alebo inými anonymnými službami
  • Neobchodujte mimo svojej krajiny. Neakceptujte zahraničné šeky
  • Táto stránka sa nezúčasťňuje žiadnych transakcií, nesprostredkúva platby, dopravu, záruky obchodu ani žiadne iné záruky ochrany pedávajúceho alebo ochrany kupujúceho.

Podobné inzeráty